Kapcsolat ...

Elérhetőségek, telefon, fax,
e-mail ...

Részletek »» 
Csukás a Facebookon
Csukás webkamera
Csukás Alapítvány

Az Alapítványt 1999-ben alapította Dr. Szabó-Kozár János, aki 1953 és 1983 között tanított iskolánkban. Az Alapítvány egyik célja a tehetséges, kiváló eredményt elért tanulók támogatása, jutalmazása.
Adószáma:
18537822-1-08

Részletek »»
 
Csukás évkönyv 2008
Részletek »»
 

Osztályaink 2016 / 2017-es tanév

9.A Mezőgazdasági gépésztechnikus (26 fő) osztályfőnök: Varga Eszter

Berber Máté Sopronkövesd, Bognár Péter Szil, Csengel Dániel Dunasziget, Csordás László Kimle, Fekete Dustin Győr, Horváth Roland Farád, Jakab Levente Beled, Jerkó Bálint Kapuvár, Kálmán Dávid Ravazd, Kiss Martin Rábapordány, Kovács Bálint András Csorna, Kozma Tibor Csikvánd, Lakó Bence Ferenc Rábacsécsény, László Patrik Rábapatona, Licskai Áron Kapuvár, Lovas Norbert Csorna, Menyhárt Balázs Imre Bősárkány, Nagy Áron Tamás Bágyogszovát, Novák Bence Bezenye, Payrits Máté Kópháza, Práger Gergő Bezenye, Sourek Ádám Mórichida, Szimeiszter Dániel Tét, Szóka Máté Géza Bősárkány, Telekesi Tamás Csorna, Török Fruzsina Anna Dör

9.B Mezőgazdasági gépész, gazda (24) osztályfőnök: Kránitz Eszter

Ásványi Bálint Püski, Biliczki Gábor Rétalap, Cser Kristóf Péter Csorna, Csongvai Balázs Szárföld, Dömötör Dominik Barbacs, Élő László Csorna, , Gombás Máté Szany, Horváth Tamás Kapuvár, Jagodics Kristóf Nyalka, Kajtár Richárd Szil, Kocsis Bence Beled, Kovács Dávid Beled, Márton István Fertőendréd, Mészáros Csaba Abda, Mészáros Levente Abda, Nagy Bence Osli, Parai Levente Osli, Roncs Patrik Farád, Rozmán Kristóf Nagycenk, Szabó Ferenc János Dunakiliti, Szücs Tibor József Csorna, Turi Ádám Kristóf Jánossomorja, Varga Bence Osli, Völcsei Dominik Babót

9.C Gazda (17) osztályfőnök: Dr. Gombkötő Csilla

Biliczki Szabolcs Pér, Czakó Levente Kóny, Dobos Attila Vág, Harsányi Zsolt Rábaszentandrás, Herángli Márk István Sobor, Horváth Brigitta Szil, Horváth Patrik Rábapordány, Módi Balázs Veszkény, Módli Máté Darnózseli, Ölyüs Kristóf Dávid Szil, Pénzes Levente Sándor Écs, Pölöskei Gréta Annamária Acsalag, Radits Olivér Ferenc Bezenye, Szabó Áron Rábaszentandrás, Szabó Bálint Egyházasfalu, Szlapák Dániel Gyömöre, Tamás Kristóf Halászi

10.A Mezőgazdasági gépésztechnikus (27 fő) osztályfőnök: Szalókiné Ács Viktória

Balogh Áron Lövő, Bendi Barnabás Vitnyéd, Böcskei Martin Veszkény, Csontos Bence Táp, Csupor Benjámin Sopron, Dömötör Attila Kóny, Farkas Tamás Pinnye, Fekete Bence Nagycenk, Halász Tibor Beled, Hegedüs Gergő Győr, Herczeg Máté László Barbacs, Horváth Bálint Zalaszentgrót, Kálmán Ákos Kisfalud, Kellei Richárd Kapuvár, Kovács Bendegúz Rábakecöl, Menyhárt Kristóf Agyagosszergény, Molnár Kristóf Rajka, Németh Dániel Kimle, Németh Ervin Győrsövényház, Nyerges Kristóf Veszkény, Paveszka Martin József Szákszend, Szalai Dávid Norbert Csorna, Szabó Norbert Kapuvár, Töreki Márk Kemenesszentpéter, Tuba Bence Beled, Varga Gábor Szárföld, Vörös Márk Mihályi

10.B Mezőgazdasági gépész, gazda (28) osztályfőnök: Kovácsné Őri Margit

Babolcsai Krisztofer Kapuvár, Bakó Adrián Tibor Cirák, Balazatics Ferenc Mihályi, Baranyai Dániel Barbacs, Batiz Ádám Balatonszabadi, Bogdán Ottó Koroncó, Dobos Renáta Vág, Eőry Bálint Bogyoszló, Erdős Marcell Jánossomorja, Farkas Dániel Máriakálnok, Finta Áron Sopronhorpács, Hideg Gergő Kapuvár, Háber Péter Mosonszentmiklós, Horváth Áron László Cirák, Horváth Kristóf Csorna, Kalmár József Zsolt Ikrény, Kiss Bence Győrsövényház, Kozselszky Bence Mosonszentmiklós, Kőhalmi Árpád Beled, Pál Bence Tamás Mihályi, Szabó Milán Csorna, Szabó Péter Rábapordány, Szabó Tamás Ikrény, Szemeti Richárd Csorna, Takács Márton Rábapordány, Tóth László Tápszentmiklós, Ujj Krisztián Mosonszolnok

11.A Mezőgazdasági gépésztechnikus (28 fő) osztályfőnök: Molnár Marcell

Cser Ádám Egyed, Csonka Zoltán Kocs, Csönge László Koroncó, Dömötör Dániel Barbacs, Fodor András Csaba Szákszend, Füredi Martin Ravazd, Gerencsér Martin Kapuvár, Herceg Richárd Bágyogszovát, Horváth Bence Gönyű, Horváth Norbert Imre Szil, Horváth Rajmund Jánossomorja, Jámbor Bálint Bősárkány, Király Patrik Csorna, Kiss Péter Vaszar, Kóczán Csaba Hegykő, Kovács Ádám Páli, Kovács Tamás Bágyogszovát, Kovács Zsolt Csorna, Lukács István Csaba Csorna, Márkus Dávid Bezenye, Molnár Mátyás Medárd Vásárosfalu, Neuberger István Attila Jánossomorja, Scher Péter Zánka, Sebők Szilárd Csorna, Szabó Bertalan Und, Szarka Krisztián Kisfalud, Tóth Zoltán Jánossomorja, Visi Patrik Imre Árpás

11.B Mezőgazdasági gépész (21 fő) osztályfőnök: Pavlóczki Béla

Ábrahám Ádám Csorna, Czinder István Albin Bágyogszovát, Dobrai Tamás Sopron, Fehérvári Márk Lébény, Folkmayer Márton Lébény, Gazdag Ákos Iván, Horváth Ákos Győrsövényház, Ivánkovics Ferenc Farád, Kaltsits Márk Pereszteg, Kiss Dávid János Répcelak, Lukács Dávid Mórichida, Molnár Krisztián Rajka, Molnár Péter Csorna, Neher Ervin Rábatamási, Németh Patrik Máté Vág, Szabó Márton Rábatamási, Szabó Zoltán Armand Mórichida, Szivós János Dunakiliti, Tudós Attila József Csorna, Varga Richárd Vág, Vida Tibor Nagylózs

12.A Mezőgazdasági gépésztechnikus (27 fő) osztályfőnök: Némethné Csomós Mónika

Áder Benjámin Kapuvár, Boros Máté Páli, Cinder Szabolcs Gyóró, Cseh Bence Dénesfa, Csuka József Rábakecöl, Farkas Milán Jobaháza, Gaál Ernő Farád, Gács Krisztián Rábapordány, Gyurátz Soma Ákos Sopron, Hanzel Márk Csorna, Herczeg Ádám Barbacs, Hoffmann Patrik László Pápa, Horváth Árpád Bágyogszovát, Huszár Ádám Bakonyoszlop, Kertész Richárd Imre Hegykő, Kiss Bence Bodonhely, Kiss Georgina Farád, Kiss Richárd Antal Csesznek, Kovács Balázs Bodonhely, Kovács Máté Beled, Márkus Máté Dör, Nagy Milán Beled, Németh Kristóf Rábakecöl, Rácz Péter Sándor Csorna, Szabó Kornél Csorna, Szaló Gábor Vámosszabadi, Varga Kristóf Osli

12.B Mezőgazdasági gépész (17 fő) osztályfőnök: Festő László

Borbély Dávid Kimle, Csiza Patrik János Sümegprága, Dvornik Ádám Fertőd, Élő Dominik Szárföld, Forgács Ádám Kajárpéc, Gyurasits Dávid Fertőd, Hanaszek Zsombor Kimle, Horváth András Kapuvár, Kasza Roland Beled, Kiss Milán László Babót, Kocsis Péter, Rábatamási, Kovács Géza Babót, Kovács István Kapuvár, Lakó Attila László Rábacsécsény, Lakó Sándor Rábacsécsény, Pető Attila Nyárliget, Szabó Dávid Bőny

11.F Felnőttek középiskolája (29 fő) osztályfőnök: Péntek Gizella Mária

Boros Richárd Kapuvár, Csizmadia Brigitta Potyond, Csorba Erik Enese, Dezső Laura Dénesfa, Gruber Gergő Kapuvár, Hajszán Balázs Kapuvár, Hencz Balázs Kóny, Horváth Patrik Kisfalud, Kiss Barbara Bősárkány, Kópházi Marcell Farád, Kovács Kata Mihályi, Kovács Melinda Csorna, Kovács Péter Dénesfa, Kusics Valentina Osli, Lovranics Szabina Kóny, Mezzöl Kinga Ágnes Rábaszentmihály, Milus Patrícia Csorna, Nagy Dániel Kapuvár, Nagy Patrik Szárföld, Nagy Zoltán Csorna, Németh Béla Acsalag, Pálfi Áron Kapuvár, Sárándy Kristóf Antal Kapuvár, Szabó Evelin Rábatamási, Szakács Diána Bősárkány, Szeder Mónika Csorna, Takács Roxána Dénesfa, Varga Martina Kóny, Vörös Petra Kapuvár

12.F Felnőttek középiskolája (22 fő) osztályfőnök: Ress-Vados Erika

Áder Kitti Kapuvár, Balogh Levente András Iván, Bognár Péter Csorna, Fazekas Csaba Kapuvár, Gyurasits Patrik Harka, Halász Márton Beled, Horváth Attila Szany, Horváth Evelin Rábakecöl, Horváth Krisztina Kapuvár, Horváth Máté Csorna, Horváth Valter Farád, Horváth Vivien Cirák, Kellei Alexandra Kapuvár, Kiss Szimonetta Szany, Kocsis Alexandra Szany, Makai Viktor Mihályi, Nagy Rebeka Osli, Németh Dániel Acsalag, Németh Martina Vág, Szalai Csaba Bősárkány, Takács Rebeka Dénesfa, Virág Máté Bősárkány

13.A Mezőgazdasági gépésztechnikus (19 fő) osztályfőnök: Molnár Csaba

Boda Attila Csorna, Boros Bence Szárföld, Dávid Márk Rajka, Fülöp Richárd Balatonszabadi, Horváth Bálint Lébény, Horváth László Bősárkány, Huszár Szabolcs Veszkény, Kertész Péter Fertőhomok, Kovács Kristóf Csorna, Major László Márió Mezőlak, Nemes Dominik Kenyeri, Németh Dániel Markotabödöge, Németh Dániel Enese, Rácz Kristóf Márton Börcs, Róka Máté Balatoncsicsó, Soós Patrik Kapuvár, Szalai Patrik Veszkény, Tóth Róbert Csorna, Vincze István Csesznek

14.A Mezőgazdasági gépésztechnikus, (22 fő) osztályfőnök: Kovács Zsolt

Ábrahám Alex Szil, Bokor Tamás Perszteg, Bozi Dominik Beled, Burján Attila Nagypirit, Frank Gergő Lébény, Füzi Balázs Szil, Gábor Máté Szárföld, Káldi Krisztián Bezi, Kocsis István Csorna, Kosik István Mosonszolnok, Lakó Bence Rábacsécsény, Makai Ferenc Dunaremete, Mázi Péter Bakonyszentiván, Nagy János Réde, Nagy Zsolt Dunaremete, Princzes Máté Beled, Tormási Patrik Újrónafő, Tukora Szabolcs Szany, Vecsey Bálint Csorna, Virágh Ábel Rábacsécsény, Völgyi Iván Máté Kópháza, Wertelics Szilveszter Sopron