Kapcsolat ...

Elérhetőségek, telefon, fax,
e-mail ...

Részletek »» 
Csukás a Facebookon
Csukás webkamera
Csukás Alapítvány

Az Alapítványt 1999-ben alapította Dr. Szabó-Kozár János, aki 1953 és 1983 között tanított iskolánkban. Az Alapítvány egyik célja a tehetséges, kiváló eredményt elért tanulók támogatása, jutalmazása.
Adószáma:
18537822-1-08

Részletek »»
 
Csukás évkönyv 2008
Részletek »»
 
Osztályaink 2015 / 2016-os tanév

9.A Mezőgazdasági gépésztechnikus (30 fő) osztályfőnök: Szalókiné Ács Viktória

Balogh Áron Lövő, Bendi Barnabás Vitnyéd, Böcskei Martin Veszkény, Csontos Bence Táp, Csupor Benjámin Sopron, Dömötör Attila Kóny, Farkas Tamás Pinnye, Fekete Bence Nagycenk, Halász Tibor Beled, Hegedüs Gergő Győr, Herczeg Máté László Barbacs, Horváth Bálint Zalaszentgrót, Horváth Tamás Kapuvár, Kajtár Richárd László Szil, Kálmán Ákos Kisfalud, Kellei Richárd Kapuvár, Kovács Bendegúz Rábakecöl, Menyhárt Kristóf Agyagosszergény, Molnár Kristóf Rajka, Németh Dániel Kimle, Németh Ervin Győrsövényház, Nyerges Kristóf Veszkény, Papp Gábor Agyagosszergény, Paveszka Martin József Szákszend, Szalai Dávid Norbert Csorna, Szabó Norbert Kapuvár, Töreki Márk Kemenesszentpéter, Tuba Bence Beled, Varga Gábor Szárföld, Vörös Márk Mihályi

9.B Mezőgazdasági gépész, gazda (31) osztályfőnök: Kovácsné Őri Margit

Babolcsai Krisztofer Kapuvár, Bakó Adrián Tibor Cirák, Balazatics Ferenc Mihályi, Baranyai Dániel Barbacs, Batiz Ádám Balatonszabadi, Bogdán Ottó Koroncó, Dobos Renáta Vág, Eőry Bálint Bogyoszló, Erdős Marcell Jánossomorja, Farkas Dániel Máriakálnok, Finta Áron Sopronhorpács, Hideg Gergő Kapuvár, Horváth Áron László Cirák, Horváth Kristóf Csorna, Horváth Patrik Rábapordány, Kalmár József Zsolt Ikrény, Kiss Adrián Szany, Kiss Bence Győrsövényház, Koós Patrik Szany, Kozselszky Bence Mosonszentmiklós, Kőhalmi Árpád Beled, Ölyüs Kristóf Dávid Szil, Pál Bence Tamás Mihályi, Szabó Milán Csorna, Szabó Péter Rábapordány, Szabó Tamás Ikrény, Szemeti Richárd Csorna, Takács Márton Rábapordány, Tóth László Tápszentmiklós, Ujj Krisztián Mosonszolnok

10.A Mezőgazdasági gépésztechnikus (29 fő) osztályfőnök: Molnár Marcell

Cser Ádám Egyed, Csonka Zoltán Kocs, Csönge László Koroncó, Dömötör Dániel Barbacs, Fodor András Csaba Szákszend, Füredi Martin Ravazd, Gerencsér Martin Kapuvár, Horváth Bence Gönyű, Horváth Norbert Imre Szil, Horváth Rajmund Jánossomorja, Jámbor Bálint Bősárkány, Király Patrik Csorna, Kiss Péter Vaszar, Kóczán Csaba Hegykő, Kovács Ádám Páli, Kovács Tamás Bágyogszovát, Kovács Zsolt Csorna, Lukács István Csaba Csorna, Márkus Dávid Bezenye, Molnár Mátyás Medárd Vásárosfalu, Neuberger István Attila Jánossomorja, Scher Péter Zánka, Sebők Szilárd Csorna, Szabó Bertalan Und, Szalai Dávid Norbert Csorna, Szarka Krisztián Kisfalud, Takács Levente Bősárkány, Tóth Zoltán Jánossomorja, Varga Péter Bogyoszló, Visi Patrik Imre Árpás

10.B Mezőgazdasági gépész (25 fő) osztályfőnök: Pavlóczki Béla

Ábrahám Ádám Csorna, Czinder István Albin Bágyogszovát, Dobrai Tamás Sopron, Fehérvári Márk Lébény, Folkmayer Márton Lébény, Gazdag Ákos Iván, Háber Péter Mosonszentmiklós, Horváth Ákos Győrsövényház, Ivánkovics Ferenc Farád, Kaltsits Márk Pereszteg, Kiss Dávid János Répcelak, Molnár Krisztián Rajka, Molnár Péter Csorna, Neher Ervin Rábatamási, Németh Patrik Máté Vág, Platzer Mátyás Püski, Szabó Márton Rábatamási, Szabó Bence Boldizsár Babót, Szabó Zoltán Armand Mórichida, Szivós János Dunakiliti, Tudós Attila József Csorna, Varga Richárd Vág, Vida Tibor Nagylózs

11.A Mezőgazdasági gépésztechnikus (34 fő) osztályfőnök: Némethné Csomós Mónika

Áder Benjámin Kapuvár, Boros Máté Páli, Cinder Szabolcs Gyóró, Cseh Bence Dénesfa, Csuka József Rábakecöl, Eőry Norbert Farád, Farkas Milán Jobaháza, Gaál Ernő Farád, Garai Lajos Tét, Gács Krisztián Rábapordány, Gyurátz Soma Ákos Sopron, Hanzel Márk Csorna, Herceg Richárd Bágyogszovát, Herczeg Ádám Barbacs, Hoffmann Patrik László Pápa, Horváth Árpád Bágyogszovát, Horváth Milán András Jánossomorja, Huszár Ádám Bakonyoszlop, Kertész Richárd Imre Hegykő, Kiss Bence Bodonhely, Kiss Georgina Farád, Kiss Richárd Antal Csesznek, Kovács Balázs Bodonhely, Kovács Máté Beled, Márkus Máté Dör, Nagy Milán Beled, Németh Kristóf Rábakecöl, Rácz Péter Sándor Csorna, Somogyi Adrián Kapuvár, Somogyi Csaba Malomsok, Szabó Kornél Csorna, Szaló Gábor Vámosszabadi, Tóth Péter Csorna, Varga Kristóf Osli

11.B Mezőgazdasági gépész (22 fő) osztályfőnök: Festő László

Borbély Dávid Kimle, Csiza Patrik János Sümegprága, Dvornik Ádám Fertőd, Élő Dominik Szárföld, Endrődy Erik Ásványráró, Forgács Ádám Kajárpéc, Gyurasits Dávid Fertőd, Hanaszek Zsombor Kimle, Horváth András Kapuvár, Kálmán Imre Magyarkeresztúr, Kasza Roland Beled, Kiss Milán László Babót, Kocsis Péter, Rábatamási, Kovács Géza Babót, Kovács István Kapuvár, Lakó Attila László Rábacsécsény, Lakó Sándor Rábacsécsény, Lukács Dávid Mórichida, Pető Attila Nyárliget, Riba Erik Richárd Sobor, Szabó Dávid Bőny

11.F Felnőttek középiskolája (26 fő) osztályfőnök: Ress-Vados Erika

Áder Kitti Kapuvár, Balogh Levente András Iván, Bognár Péter Csorna, Cser Máté Csorna, Fazekas Csaba Kapuvár, Gombos Zsolt János Szárföld, Gyurasits Patrik Harka, Halász Márton Beled, Horváth Attila Szany, Horváth Evelin Rábakecöl, Horváth Krisztina Kapuvár, Horváth Máté Csorna, Horváth Valter Farád, Horváth Vivien Cirák, Kellei Alexandra Kapuvár, Kiss Szimonetta Szany, Kocsis Alexandra Szany, Makai Viktor Mihályi, Nagy Rebeka Osli, Németh Dániel Acsalag, Németh Martina Vág, Németh Patrik Soma Tárnokréti, Szalai Csaba Bősárkány, Szeder Mónika Csorna, Takács Rebeka Dénesfa, Virág Máté Bősárkány

12.A Mezőgazdasági gépésztechnikus (29 fő) osztályfőnök: Molnár Csaba

Boda Attila Csorna, Boros Bence Szárföld, Dan Bertold Vadosfa, Dávid Márk Rajka, Fülöp Richárd Balatonszabadi, Horváth Bálint Lébény, Horváth László Bősárkány, Huszár Szabolcs Veszkény, Hutflesz Petra Jánossomorja, Jámbor Krisztina Győr, Kovács Kristóf Csorna, Kun Márk István Farád, Makári Roland Kapuvár, Méhes Renátó Kóny, Németh Dániel Markotabödöge, Németh Dániel Enese, Orsós Zoltán Csorna, Pápai Richárd Fehértó,Pető Árpád Szany, Rácz Kristóf Márton Börcs, Soós Patrik Kapuvár, Szabó Patrik Bágyogszovát, Szalai Patrik Veszkény, Takács Bence Veszkény, Tóth Róbert Csorna, Udvardi Dániel Nagycenk, Varga Márton Bezi, Vincze István Csesznek, Zivanovic Dávid Kóny

12.B Mezőgazdasági gépész (25 fő) osztályfőnök: Horváth Imre

Balogh Barnabás Iván, Czubor Ákos Újrónafő, Dombos Martin Péter Barbacs, Győrvári Gergő Nagyszentjános, Harsányi József János Rábaszentandrás, Hollós Bálint Kapuvár, Horváth Csaba Pereszteg, Horváth Zsolt Kimle, Király Kristóf Barbacs, Kiss Dániel Jobaháza, Kópházi Marcell Farád, Kovács László Jobaháza, Kovács Péter Dénesfa, Markó Tamás Osli, Orosz Dávid Róbert Rábatamási, Pintér Dávid Bezi, Smuk Ádám Jánossomorja, Somogyi Róbert Répceszemere, Süli Gergő Máté Halászi, Szabó Patrik Bágyogszovát, Szilágyi Péter Egyed, Szücs Ádám László Kapuvár, Varga Dávid Kisbabot, Varga Krisztián Barbacs, Vojszka István Antal Veszkény

12.F Felnőttek középiskolája (21 fő) osztályfőnök: Péntek Gizella Mária

Faragó Christopher Zsolt Bőny, Fekete Evelin Kapuvár, Ferenczi Bettina Enese, Finta Richárd Beled, Gulyás Richárd Mihályi, Hatos Imola Anna Répcelak, Henye Balázs Kapuvár, Holácsik Enikő Barbacs, Horváth Gábor Acsalag, Horváth Martin Vág, Horváth Petra Gyóró, Hosszú Gergő Rábacsanak, Kokas Zsüliet Győrság, Kozma Renáta Farád, Kreiter Júlia Kapuvár, Nagy Renáta Rábacsécsény, Richter Nóra Iván, Silye Csilla Noémi Farád, Szöllősi Ildikó Bágyogszovát, Talián Réka Dör, Varga Balázs Csorna

13.A Mezőgazdasági gépésztechnikus, (26 fő) osztályfőnök: Kovács Zsolt

Ábrahám Alex Szil, Babos Zoltán Magyarkeresztúr, Bokor Tamás Perszteg, Bozi Dominik Beled, Burján Attila Nagypirit, Czakó Mátyás Kóny, Frank Gergő Lébény, Füzi Balázs Szil, Gábor Máté Szárföld, Göndöcs Péter Kapuvár, Káldi Krisztián Bezi, Kocsis István Csorna, Kosik István Mosonszolnok, Lakó Bence Rábacsécsény, Makai Ferenc Dunaremete, Mázi Péter Bakonyszentiván, Nagy János Réde, Nagy Róbert Jenő Bugyi, Nagy Zsolt Dunaremete, Princzes Máté Beled, Tormási Patrik Újrónafő, Tukora Szabolcs Szany, Vecsey Bálint Csorna, Virágh Ábel Rábacsécsény, Völgyi Iván Máté Kópháza, Wertelics Szilveszter Sopron

14.A Mezőgazdasági gépésztechnikus, (16 fő) osztályfőnök: Vadas Zoltán

Bánházi Martin Enese, Baranyai Bence Bősárkány, Bóna Tamás Csorna, Dán Szabolcs Dunasziget, Dervaderics Gábor Győr, Dombos Dániel Barbacs, Hajdu Dániel Enese, Henye István Kapuvár, Kiss Gyula Farád, Molnár Marcell Kóny, Németh Márk Bakonyszentlászló, Preiner Csaba Jobaháza, Rigó Tamás Dunakiliti, Stencinger Dávid Dunasziget, Szabó Szilárd Szil, Szakács Máté Bősárkány