Kapcsolat ...

Elérhetőségek, telefon, fax,
e-mail ...

Részletek »» 
Csukás a Facebookon
Csukás webkamera
Csukás Alapítvány

Az Alapítványt 1999-ben alapította Dr. Szabó-Kozár János, aki 1953 és 1983 között tanított iskolánkban. Az Alapítvány egyik célja a tehetséges, kiváló eredményt elért tanulók támogatása, jutalmazása.
Adószáma:
18537822-1-08

Részletek »»
 
Csukás évkönyv 2008
Részletek »»
 

Osztályaink 2014 / 2015-ös tanév

9.A Mezőgazdasági gépésztechnikus (32 fő) osztályfőnök: Molnár Marcell

Almási Tamás Rábatamási, Budai Botond Kapuvár, Cser Ádám Egyed, Csonka Zoltán Kocs, Csönge László Koroncó, Dömötör Dániel Barbacs, Fodor András Csaba Szákszend, Füredi Martin Ravazd, Gerencsér Martin Kapuvár, Horváth Áron László Cirák, Horváth Bence Gönyű, Horváth Norbert Imre Szil, Horváth Rajmund Jánossomorja, Jámbor Bálint Bősárkány, Király Patrik Csorna, Kiss Péter Vaszar, Kóczán Csaba Hegykő, Kovács Ádám Páli, Kovács Tamás Bágyogszovát, Kovács Zsolt Csorna, Lukács István Csaba Csorna, Márkus Dávid Bezenye, Molnár Mátyás Medárd Vásárosfalu, Neuberger István Attila Jánossomorja, Scher Péter Zánka, Sebők Szilárd Csorna, Szabó Bertalan Und, Szalai Dávid Norbert Csorna, Szarka Krisztián Kisfalud, Takács Levente Bősárkány, Tóth Zoltán Jánossomorja, Visi Patrik Imre Árpás

9.B Mezőgazdasági gépész (29 fő) osztályfőnök: Pavlóczki Béla

Ábrahám Ádám Csorna, Czinder István Albin Bágyogszovát, Csánig Dávid Bezi, Dobrai Tamás Sopron, Fehérvári Márk Lébény, Folkmayer Márton Lébény, Gazdag Ákos Iván, Háber Péter Mosonszentmiklós, Ivánkovics Ferenc Farád, Kaltsits Márk Pereszteg, Kiss Adrián Szany, Kiss Dávid János Répcelak, Koós Patrik Szany, Kozselszky Bence Mosonszentmiklós, Molnár Krisztián Rajka, Molnár Péter Csorna, Neher Ervin Rábatamási, Németh Patrik Máté Vág, Szabó Márton Rábatamási, Szabó Zoltán Armand Mórichida, Szivós János Dunakiliti, Tudós Attila József Csorna, Varga Richárd Vág, Vida Tibor Nagylózs

10.A Mezőgazdasági gépésztechnikus (35 fő) osztályfőnök: Némethné Csomós Mónika

Áder Benjámin Kapuvár, Boros Máté Páli, Cinder Szabolcs Gyóró, Cseh Bence Dénesfa, Csuka József Rábakecöl, Eőry Norbert Farád, Farkas Milán Jobaháza, Fets Martin Jánossomorja, Gaál Ernő Farád, Garai Lajos Tét, Gács Krisztián Rábapordány, Gyurátz Soma Ákos Sopron, Hanzel Márk Csorna, Herceg Richárd Bágyogszovát, Herczeg Ádám Barbacs, Hoffmann Patrik László Pápa, Horváth Árpád Bágyogszovát, Huszár Ádám Bakonyoszlop, Kertész Richárd Imre Hegykő, Kiss Bence Bodonhely, Kiss Georgina Farád, Kiss Richárd Antal Csesznek, Kovács Balázs Bodonhely, Kovács Máté Beled, Márkus Máté Dör, Nagy Milán Beled, Németh Kristóf Rábakecöl, Papp Gergő Ács, Rácz Péter Sándor Csorna, Somogyi Adrián Kapuvár, Somogyi Csaba Malomsok, Szabó Kornél Csorna, Szaló Gábor Vámosszabadi, Varga Kristóf Osli, Varga Péter Bogyoszló

10.B Mezőgazdasági gépész (26 fő) osztályfőnök: Festő László

Borbély Dávid Kimle, Csiza Patrik János Sümegprága, Dvornik Ádám Fertőd, Élő Dominik Szárföld, Endrődy Erik Ásványráró, Forgács Ádám Kajárpéc, Gyurasits Dávid Fertőd, Hanaszek Zsombor Kimle, Horváth Ákos Kapuvár, Horváth András Kapuvár, Kálmán Imre Magyarkeresztúr, Karika Albert Szil, Kasza Roland Beled, Kiss Milán László Babót, Kocsis Péter, Rábatamási, Kovács Géza Babót, Kovács István Kapuvár, Lakó Attila László Rábacsécsény, Lakó Sándor Rábacsécsény, Lukács Dávid Mórichida, Pető Attila Nyárliget, Platzer Mátyás Püski, Riba Erik Richárd Sobor, Surapka Dávid Vitnyéd, Szabó Bence Boldizsár Babót, Szabó Dávid Bőny

11.A Mezőgazdasági gépésztechnikus (31 fő) osztályfőnök: Molnár Csaba

Boda Attila Csorna, Boros Bence Szárföld, Dan Bertold Vadosfa, Dávid Márk Rajka, Fülöp Richárd Balatonszabadi, Horváth Bálint Lébény, Horváth László Bősárkány, Horváth Milán András Jánossomorja, Huszár Szabolcs Veszkény, Hutflesz Petra Jánossomorja, Jámbor Krisztina Győr, Kovács Kristóf Csorna, Kun Márk István Farád, Makári Roland Kapuvár, Méhes Renátó Kóny, Németh Dániel Markotabödöge, Németh Dániel Enese, Orsós Zoltán Csorna, Pápai Richárd Fehértó,Pető Árpád Szany, Rácz Kristóf Márton Börcs, Soós Patrik Kapuvár, Szabó Patrik Bágyogszovát, Szalai Patrik Veszkény, Takács Bence Veszkény, Tóth Péter Csorna, Tóth Róbert Csorna, Udvardi Dániel Nagycenk, Varga Márton Bezi, Vincze István Csesznek, Zivanovic Dávid Kóny

11.B Mezőgazdasági gépész (26 fő) osztályfőnök: Horváth Imre

Balogh Barnabás Iván, Czubor Ákos Újrónafő, Dombos Martin Péter Barbacs, Győrvári Gergő Nagyszentjános, Harsányi József János Rábaszentandrás, Hollós Bálint Kapuvár, Horváth Csaba Pereszteg, Horváth Zsolt Kimle, Király Kristóf Barbacs, Kiss Dániel Jobaháza, Kópházi Marcell Farád, Kovács László Jobaháza, Kovács Péter Dénesfa, Markó Tamás Osli, Orosz Dávid Róbert Rábatamási, Pintér Dávid Bezi, Smuk Ádám Jánossomorja, Somogyi Róbert Répceszemere, Süli Gergő Máté Halászi, Szabó Patrik Bágyogszovát, Szilágyi Péter Egyed, Szücs Ádám László Kapuvár, Tuba Attila Kapuvár, Varga Dávid Kisbabot, Varga Krisztián Barbacs, Vojszka István Antal Veszkény

11.F Felnőttek középiskolája (35 fő) osztályfőnök: Péntek Gizella Mária

Bognár Péter Csorna, Faragó Christopher Zsolt Bőny, Fekete Evelin Kapuvár, Ferenczi Bettina Enese, Finta Richárd Beled, Gönye Dalma Regina Bágyogszovát, Gulyás Richárd Mihályi, Hatos Imola Anna Répcelak, Henye Balázs Kapuvár, Holácsik Enikő Barbacs, Horváth Gábor Acsalag, Horváth Martin Vág, Horváth Petra Gyóró, Horváth Vivien Veszkény, Hosszú Gergő Rábacsanak, Kistüttösi Bettina Rábatamási, Kokas Zsüliet Győrság, Kozma Renáta Farád, Kőfalvi Nóra Szilsárkány, Kreiter Júlia Kapuvár, Magyar Fanni Rábatamási, Mikó Regina Sopronkövesd, Nagy Renáta Rábacsécsény, Neher Zoltán Rábatamási, Papp Roland Kapuvár, Pölöskei Ildikó Bágyogszovát, Richter Nóra Iván, Sági Bettina Fertőd, Silye Csilla Noémi Farád, Szabó Kornél Kapuvár, Szöllősi Ildikó Bágyogszovát, Talián Réka Dör, Tálos Attila Rábatamási, Varga Balázs Csorna, Virág Máté Bősárkány

12.A Mezőgazdasági gépésztechnikus, (35 fő) osztályfőnök: Szalókiné Ács Viktória

Abdai Márk Barbacs, Ábrahám Alex Szil, Babos Zoltán Magyarkeresztúr, Berkes Máté Csorna, Boda Máté Szil, Bozi Dominik Beled, Burján Attila Nagypirit, Czakó Mátyás Kóny, Czenki Dávid Nagycenk, Erős Bianka Csorna, Frank Gergő Lébény, Füzi Balázs Szil, Gábor Máté Szárföld, Göndöcs Péter Kapuvár, Hadarics Diána Mihályi, Káldi Krisztián Bezi, Kenyeres Roland Csorna, Kocsis Gergely Csorna, Kocsis István Csorna, Kozma Ákos Csorna, Lakó Bence Rábacsécsény, Lócsi Ádám Szárföld, Makai Ferenc Dunaremete, Mázi Péter Bakonyszentiván, Nagy Zsolt Dunaremete, Németh Máté Lehel Tárnokréti, Princzes Máté Beled, Susla Zoltán Jánossomorja, Szalai Dániel Farád, Szűr Dominik Mosonszolnok, Tormási Patrik Újrónafő, Tukora Szabolcs Szany, Vargyas Máté István Rábacsanak, Vecsey Bálint Csorna, Virágh Ábel Rábacsécsény

12.B Mezőgazdasági gépész (29 fő) osztályfőnök: Kovácsné Őri Margit

Ágoston János Sopronhorpács, Balázs Bence Rábaszentandrás, Balogh Levente András Iván, Bokor Róbert Farád, Czigány Patrik Szil, Cser Máté Csorna, Demeter Bence Barbacs, Füzi Zoltán Fertőújlak, Horváth Dániel Babót, Horváth Gergő Abda, Horváth Máté Babót, Huszár Bertalan Péter Szany, Jáni József Szil, Kámán Tamás Kapuvár, Kovács Gábor Bezi, Köpcsényi Gergő Mosonszolnok, Makida Zsolt Csorna, Neher Vilmos Kapuvár, Németh Dániel Acsalag, Németh Patrik Soma Tárnokréti, Onódi Ádám Róbert Mezőőrs, Prémus Dávid Mosonszentmiklós, Simon Bálint Kapuvár,Steininger Krisztián Barbacs, Szabó Ádám Richárd Bőny, Szabó Dávid Pázmándfalu, Szabó Gábor Tápszentmiklós, Takács Richárd Győrsövényház, Tóth Szilárd Fertőszentmiklós

12.D Nyelvi előkészítő / Gazdasági informatikus - marketing-reklámügyintéző, (31 fő)
osztályfőnök: Varga László

Bakó Éva Kapuvár, Blaskovity Adrián Bősárkány, Bognár Richárd Csorna, Borsodi Fanni Jobaháza, Giczi Csaba Barbacs, Gombás Ádám Beled, Gősi Gábor Tárnokréti, Gulyás Ádám Csorna, Gulyás Gergő Csorna, Horváth Klaudia Csorna, Horváth Regina Csorna, Jakab Máté Edve, Kálmán Szabolcs Vadosfa, Lukácsi Patrik Kapuvár, Máyer Máté Enese, Megyeri Zoltán Kapuvár, Molnár Alexandra Beled, Molnár Zoltán Balázs Vásárosfalu, Nagy Dávid Csorna, Orbán Tibor Szany, Pandur Adrienn Veszkény, Papatyi Bettina Enese, Pásztor Botond Sándor Rábapordány, Pölöskei Bálint Bogyoszló, Szöllősi Bianka Csorna, Tóth Alex Jobaháza, Tóth Kristóf Farád, Tóth Nikolett Csorna, Tóth Zsófia Magyarkeresztúr, Török Bence Csorna, Varga Dóra Csorna

13.A Mezőgazdasági gépésztechnikus, (17 fő) osztályfőnök: Vadas Zoltán

ánházi Martin Enese, Baranyai Bence Bősárkány, Bóna Tamás Csorna, Dán Szabolcs Dunasziget, Dervaderics Gábor Győr, Dombos Dániel Barbacs, Farkas Tamás Nagylózs, Hajdu Dániel Enese, Hajdu Péter Enese, Henye István Kapuvár, Kiss Gyula Farád, Molnár Marcell Kóny, Németh Márk Bakonyszentlászló, Preiner Csaba Jobaháza, Rigó Tamás Dunakiliti, Stencinger Dávid Dunasziget, Szakács Máté Bősárkány

14.A Mezőgazdasági gépésztechnikus, (25 fő) osztályfőnök: Horváth Tivadar

Barta Dávid Rábapatona, Dóczy Szilveszter Dör, Döme Tamás Dabronc, Eőri István Bősárkány, Élő Mihály Gábor Csorna, Füzi Barnabás Szil, Füzi Tamás Szil, Horváth Richárd Sarród, Horváth Zsolt Rábatamási, Kausics Ádám Bágyogszovát, Kopacsek Péter Kunsziget, Kovács Dániel Jobaháza, Kremzner Tamás Vásárosfalu, Molnár Zoltán Beled, Nagy Barnabás Csánig, Németh István Bősárkány, Németh Kristóf Sopronnémeti, Rubics Krisztián Nagyszentjános, Szigeti Róbert Rábacsanak, Szórádi Máté Szil, Talabér Tivadar Dör, Temesfői Tamás Csorna, Varga Gábor Csorna, Vincze Márton Szany, Zámolyi Dániel Malomsok