Kapcsolat ...

Elérhetőségek, telefon, fax,
e-mail ...

Részletek »» 
Csukás a Facebookon
Csukás webkamera
Csukás Alapítvány

Az Alapítványt 1999-ben alapította Dr. Szabó-Kozár János, aki 1953 és 1983 között tanított iskolánkban. Az Alapítvány egyik célja a tehetséges, kiváló eredményt elért tanulók támogatása, jutalmazása.
Adószáma:
18537822-1-08

Részletek »»
 
Csukás évkönyv 2008
Részletek »»
 

Osztályaink 2013 / 2014-es tanév

9.A Mezőgazdasági gépésztechnikus (35 fő) osztályfőnök: Némethné Csomós Mónika

Áder Benjámin Kapuvár, Boros Máté Páli, Cinder Szabolcs Gyóró, Cseh Bence Dénesfa, Csuka József Rábakecöl, Eőry Norbert Farád, Farkas Milán Jobaháza, Fets Martin Jánossomorja, Gaál Ernő Farád, Gács Krisztián Rábapordány, Gyurátz Soma Ákos Sopron, Hanzel Márk Csorna, Herceg Richárd Bágyogszovát, Herczeg Ádám Barbacs, Hoffmann Patrik László Pápa, Horváth Árpád Bágyogszovát, Horváth Norbert Imre Szil, Huszár Ádám Bakonyoszlop, Kertész Richárd Imre Hegykő, Kiss Bence Bodonhely, Kiss Georgina Farád, Kiss Richárd Antal Csesznek, Kovács Balázs Bodonhely, Kovács Máté Beled, Lakatos Zsolt Kapuvár, Márkus Máté Dör, Nagy Milán Beled, Németh Kristóf Rábakecöl, Papp Gergő Ács, Rácz Péter Sándor Csorna, Somogyi Adrián Kapuvár, Szabó Kornél Csorna, Szaló Gábor Vámosszabadi, Varga Kristóf Osli, Varga Péter Bogyoszló

9.B Mezőgazdasági gépész (29 fő) osztályfőnök: Festő László

Borbély Dávid Kimle, Csiza Patrik János Sümegprága, Dvornik Ádám Fertőd, Élő Dominik Szárföld, Endrődy Erik Ásványráró, Forgács Ádám Kajárpéc, Gyurasits Dávid Fertőd, Hanaszek Zsombor Kimle, Horváth Ákos Kapuvár, Horváth András Kapuvár, Kálmán Imre Magyarkeresztúr, Karika Albert Szil, Kasza Roland Beled, Kiss Milán László Babót, Kocsis Péter, Rábatamási, Kovács Géza Babót, Kovács István Kapuvár, Lakó Attila László Rábacsécsény, Lakó Sándor Rábacsécsény, Lukács Dávid Mórichida, Pető Attila Nyárliget, Platzer Mátyás Püski, Riba Erik Richárd Sobor, Surapka Dávid Vitnyéd, Szabó Bence Boldizsár Babót, Szabó Dávid Bőny, Szabó Zoltán Armand Mórichida, Tóth Csaba Farád, Tóth Fidél Győrújbarát

10.A Mezőgazdasági gépésztechnikus (33 fő) osztályfőnök: Molnár Csaba

Boda Attila Csorna, Boros Bence Szárföld, Dan Bertold Vadosfa, Dávid Márk Rajka, Fülöp Richárd Balatonszabadi, Garai Lajos Tét, Horváth Bálint Lébény, Horváth László Bősárkány, Horváth Milán András Jánossomorja, Huszár Szabolcs Veszkény, Hutflesz Petra Jánossomorja, Jámbor Krisztina Győr, Kovács Kristóf Csorna, Kun Márk István Farád, Makári Roland Kapuvár, Méhes Renátó Kóny, Németh Dániel Markotabödöge, Németh Dániel Enese, Orsós Zoltán Csorna, Pápai Richárd Fehértó,Pető Árpád Szany, Rácz Kristóf Márton Börcs, Somogyi Csaba Malomsok, Soós Patrik Kapuvár, Szabó Patrik Felpéc, Szalai Patrik Veszkény, Takács Bence Veszkény, Tóth Péter Csorna, Tóth Róbert Csorna, Udvardi Dániel Nagycenk, Varga Márton Bezi, Vincze István Csesznek, Zivanovic Dávid Kóny

10.B Mezőgazdasági gépész (27 fő) osztályfőnök: Molnár Marcell

Balogh Barnabás Iván, Czubor Ákos Újrónafő, Dombos Martin Péter Barbacs, Győrvári Gergő Nagyszentjános, Harsányi József János Rábaszentandrás, Hollós Bálint Kapuvár, Horváth Csaba Pereszteg, Horváth Zsolt Kimle, Király Kristóf Barbacs, Kiss Dániel Jobaháza, Kistüttösi Bettina Rábatamási, Kópházi Marcell Farád, Kovács László Jobaháza, Kovács Péter Dénesfa, Markó Tamás Osli, Módos Adrienn Jánossomorja, Pintér Dávid Bezi, Pozsgai Dávid Szil, Somogyi Róbert Répceszemere, Süli Gergő Máté Halászi, Szabó Patrik Bágyogszovát, Szabolcsi Gina Barbara Újrónafő, Szücs Ádám László Kapuvár, Varga Dávid Kisbabot, Varga Krisztián Barbacs, Vojszka István Antal Veszkény

11.A Mezőgazdasági gépésztechnikus, (35 fő) osztályfőnök: Szalókiné Ács Viktória

Abdai Márk Barbacs, Ábrahám Alex Szil, Babos Zoltán Magyarkeresztúr, Berkes Máté Csorna, Boda Máté Szil, Bozi Dominik Beled, Burján Attila Nagypirit, Czakó Mátyás Kóny, Czenki Dávid Nagycenk, Erős Bianka Csorna, Frank Gergő Lébény, Füzi Balázs Szil, Gábor Máté Szárföld, Göndöcs Péter Kapuvár, Hadarics Diána Mihályi, Káldi Krisztián Bezi, Kenyeres Roland Csorna, Kocsis Gergely Csorna, Kocsis István Csorna, Kozma Ákos Csorna, Lakó Bence Rábacsécsény, Lócsi Ádám Szárföld, Makai Ferenc Dunaremete, Mázi Péter Bakonyszentiván, Nagy Zsolt Dunaremete, Németh Máté Lehel Tárnokréti, Princzes Máté Beled, Susla Zoltán Jánossomorja, Szalai Dániel Farád, Szűr Dominik Mosonszolnok, Tormási Patrik Újrónafő, Tukora Szabolcs Szany, Vargyas Máté István Rábacsanak, Vecsey Bálint Csorna, Virágh Ábel Rábacsécsény

11.B Mezőgazdasági gépész (33 fő) osztályfőnök: Kovácsné Őri Margit

Ágoston János Sopronhorpács, Balázs Bence Rábaszentandrás, Balogh Levente András Iván, Bokor Róbert Farád, Boros Szilveszter Kapuvár, Czigány Patrik Szil, Cser Máté Csorna, Demeter Bence Barbacs, Füzi Zoltán Fertőújlak, Horváth Dániel Babót, Horváth Gergő Abda, Horváth Máté Babót, Huszár Bertalan Péter Szany, Kámán Tamás Kapuvár, Köpcsényi Gergő Mosonszolnok, Makida Zsolt Csorna, Neher Vilmos Kapuvár, Németh Dániel Acsalag, Németh Patrik Soma Tárnokréti, Onódi Ádám Róbert Mezőőrs, Orosz Dávid Róbert Rábatamási, Prémus Dávid Mosonszentmiklós, Rozsits István Csorna, Sövegjártó Ádám Fertőújlak, Steininger Krisztián Barbacs, Szabó Ádám Richárd Bőny, Szabó Dávid Pázmándfalu, Szabó Gábor Tápszentmiklós, Szilágyi Péter Egyed, Takács Richárd Győrsövényház, Tóth Szilárd Fertőszentmiklós, Tuba Attila Kapuvár, Varga Dávid Mosonmagyaróvár

11.D Nyelvi előkészítő / Gazdasági informatikus - marketing-reklámügyintéző, (33 fő)
osztályfőnök: Varga László

Bakó Éva Kapuvár, Blaskovity Adrián Bősárkány, Bognár Richárd Csorna, Borsodi Fanni Jobaháza, Giczi Csaba Barbacs, Gombás Ádám Beled, Gősi Gábor Tárnokréti, Gulyás Ádám Csorna, Gulyás Gergő Csorna, Horváth Klaudia Csorna, Horváth Regina Csorna, Horváth Viktória Csorna, Jakab Máté Edve, Kálmán Szabolcs Vadosfa, Lukácsi Patrik Kapuvár, Máyer Máté Enese, Megyeri Zoltán Kapuvár, Molnár Alexandra Beled, Molnár Zoltán Balázs Vásárosfalu, Nagy Dávid Csorna, Orbán Tibor Szany, Pandur Adrienn Veszkény, Papatyi Bettina Enese, Pásztor Botond Sándor Rábapordány, Pölöskei Bálint Bogyoszló, Szemerédi Anna Csorna, Szöllősi Bianka Csorna, Tóth Alex Jobaháza, Tóth Kristóf Farád, Tóth Nikolett Csorna, Tóth Zsófia Magyarkeresztúr, Török Bence Csorna, Varga Dóra Csorna.

12.A Mezőgazdasági gépésztechnikus, (28 fő) osztályfőnök: Kalmár-Szegedi Györgyi

Bábics Regina Farád, Bánházi Martin Enese, Baranyai Bence Bősárkány, Bereczki Imre Dunakiliti, Bereczki Tibor Dunakiliti, Bóna Tamás Csorna, Dán Szabolcs Dunasziget, Dervaderics Gábor Győr, Dombos Dániel Barbacs, Farkas Tamás Nagylózs, Hajdu Dániel Enese, Hajdu Péter Enese, Henye István Kapuvár, Horváth Áron Beled, Horváth Krisztián Csorna, Kiss Gyula Farád, Molnár Marcell Kóny, Németh Márk Bakonyszentlászló, Preiner Csaba Jobaháza, Rigó Tamás Dunakiliti, Soós László Csáfordjánosfa, Stencinger Dávid Dunasziget, Szabó Szilárd Szil, Szakács Máté Bősárkány, Szalai József Márk Győrság, Szórádi Szilárd Barbacs, Tóth Katalin Viktória Csorna, Turi Zsolt Csorna.

12.B Mezőgazdasági gépész - lovász, (22 fő) osztályfőnök: Horváth Imre

Balázs Tamás Vásárosfalu, Biliczki Antal Rétalap, Bozsoki Dávid, Csehi Róbert Bőny, Faragó Cristopher Bőny, Fehér Dániel, Finta Richárd Beled, Jáni József Szil, Jankó Róbert, Kovács Gábor Bezi, Kovács Krisztián Fertőszentmiklós, Lakatos Tamás Csorna, Máté Kristóf Rábapatona, Nagy Máté Rábacsécsény, Novák Máté Hegyeshalom, Papp Péter Pásztori, Peszlen Alex Csapod, Simon Bálint, Szabó Ádám Richárd Bőny, Takács Dávid Dunakiliti, Vajda Máté Enese, Varga Márk László Kóny, Varga Balázs Csorna

12.F Felnőttek középiskolája, (19 fő) osztályfőnök: Péntek Gizella Mária

Bognár Dávid Rábatamási, Bojnár László Kóny, Borsodi Bence Jobaháza, Budai Zoltán Bogyoszló Deák Dorina Kapuvár, Gaál Kitti Kóny, Gulyás Alexandra Csorna, Horváth Erika Csorna, Horváth Zoltán Koroncó, Macsuga Patrik Bágyogszovát, Óvári Erika Jobaháza, Paál Renáta Zsebeháza, Pánácz Ágota Vág, Pető Vivien Rábakecöl, Sasinszki Adrienn Farád, Szabó Dóra Szany, Szekér Klaudia Csorna, Szurkos Tihamér Szil, Váczi Katalin Mórichida

13.A Mezőgazdasági gépésztechnikus, (27 fő) osztályfőnök: Horváth Tivadar

Barta Dávid Rábapatona, Dóczy Szilveszter Dör, Döme Tamás Dabronc, Eőri István Bősárkány, Élő Mihály Gábor Csorna, Füzi Barnabás Szil, Füzi Tamás Szil, Horváth Richárd Sarród, Horváth Zsolt Rábatamási, Kausics Ádám Bágyogszovát, Kopacsek Péter Kunsziget, Kovács Dániel Jobaháza, Kremzner Tamás Vásárosfalu, Molnár Zoltán Beled, Nagy Barnabás Csánig, Németh István Bősárkány, Németh Kristóf Sopronnémeti, Rubics Krisztián Nagyszentjános, Szigeti Róbert Rábacsanak, Szórádi Máté Szil, Talabér Tivadar Dör, Temesfői Tamás Csorna, Varga Gábor Csorna, Varga Krisztián Csorna, Vincze Márton Szany, Zámbó Krisztián Csorna, Zámolyi Dániel Malomsok

13.C Gazdasági informatikus - marketing-reklámügyintéző, (20 fő) osztályfőnök:
Varga Eszter (2009.09.01. - 2011.01.14),
Áder Ferencné (2011.01.14 - 2013.06.30.)
Pavlóczik Béla (2013.09.01.-től)

Babits Ágnes Árpás, Balogh Nikolett Csorna, Élő Edina Krisztina Csorna, Fördős Frigyes Pál Jánossomorja, Gecsei Péter Sopronnémeti, Gergócs Diána Csorna, Horváth Balázs Páli, Horváth Evelin Csorna, Horváth Martina Katalin Csorna, Kollár Attila Bősárkány, Lodesz Rebeka Bősárkány, Maurer Ádám Csorna, Németh Szilvia Enese, Pócza Richárd Jobaháza, Rakonczai Áron Kapuvár, Sipőcz Laura Csorna, Szaradics Mercédes Enese, Török Veronika Csorna, Turi Dávid Csorna, Varga Vencel Farád

14.A Mezőgazdasági gépésztechnikus, (13 fő) osztályfőnök: Vadas Zoltán

Baranyai Attila Bágyogszovát, Czenki József Nagycenk, Csiza Bence Sümegprága, Dan Márk Rábakecöl, Fücsek Krisztián Bogyoszló, Hajdó Zsolt Nagybajcs, Majlinger Tamás Bősárkány, Miksó Bence Hédervár, Molnár Ákos Bakonybánk, Nagy András Szil, Németh Bálint Kapuvár, Papp István Olivér Abda, Vados Zoltán Egyed

13.K Dísznövénykertész

Horváth Petra Gyóró, Kelemen Kitti Mosonmagyaróvár, Szűr Anna Katalin Barbacs

12.L Lovász

Borsos Annamária Pacsa, Hatos Imola Anna Répcelak, Kránitz Róbert Farád, Mikó Regina Sopronkövesd