Kapcsolat ...

Elérhetőségek, telefon, fax,
e-mail ...

Részletek »» 
Csukás a Facebookon
Csukás webkamera
Csukás Alapítvány

Az Alapítványt 1999-ben alapította Dr. Szabó-Kozár János, aki 1953 és 1983 között tanított iskolánkban. Az Alapítvány egyik célja a tehetséges, kiváló eredményt elért tanulók támogatása, jutalmazása.
Adószáma:
18537822-1-08

Részletek »»
 
Csukás évkönyv 2008
Részletek »»
 

Osztályaink 2012 /2013

9.A Mezőgazdasági gépésztechnikus (35 fő) osztályfőnök: Molnár Csaba

Boda Attila Csorna, Boros Bence Szárföld, Dan Bertold Vadosfa, Dávid Márk Rajka, Fets Martin Jánossomorja, Fülöp Richárd Balatonszabadi, Garai Lajos Tét, Horváth Bálint Lébény, Horváth László Bősárkány, Horváth Milán András Jánossomorja, Horváth Zsolt Kimle, Huszár Szabolcs Veszkény, Hutflesz Petra Jánossomorja, Jámbor Krisztina Győr, Kovács Kristóf Csorna, Makári Roland Kapuvár, Méhes Renátó Kóny, Németh Dániel Markotabödöge, Németh Dániel Enese, Orsós Zoltán Csorna, Pápai Richárd Fehértó,Pető Árpád Szany, Rácz Kristóf Márton Börcs, Smuk Ádám Halászi, Somogyi Csaba Malomsok, Soós Patrik Kapuvár, Szabó Patrik Felpéc, Szalai Patrik Veszkény, Takács Bence Veszkény, Tóth Péter Csorna, Tóth Róbert Csorna, Udvardi Dániel Nagycenk, Varga Márton Bezi, Vincze István Csesznek, Zivanovic Dávid Kóny.

9.B Mezőgazdasági gépész -disznövénykertész - lovász (35 fő) osztályfőnök: Molnár Marcell

Balogh Barnabás Iván, Czubor Ákos Újrónafő, Dombos Martin Péter Barbacs, Győrvári Gergő Nagyszentjános, Harsányi József János Rábaszentandrás, Hollós Bálint Kapuvár, Horváth Csaba Pereszteg, Király Kristóf Barbacs, Kiss Dániel Jobaháza, Kistüttösi Bettina Rábatamási, Kópházi Marcell Farád, Kovács László Jobaháza, Kovács Péter Dénesfa, Kun Márk István Farád, Magyar Richárd Jánossomorja, Markó Tamás Osli, Módos Adrienn Jánossomorja, Orsós Dávid Gyarmat, Pintér Dávid Bezi, Pozsgai Dávid Szil, Somogyi Róbert Répceszemere, Süli Gergő Máté Halászi, Szabó Patrik Bágyogszovát, Szabolcsi Gina Barbara Újrónafő, Szitás Krisztián János Máriakálnok, Szücs Ádám László Kapuvár, Tóth Csaba Farád, Tóth Fidél Győrújbarát, Tóth Krisztina Újrónafő, Varga Arnold Farád, Varga Dávid Kisbabot, Varga Krisztián Barbacs, Vig Jennifer Hanságliget, Vig Martina Hanságliget, Vojszka István Antal Veszkény.

10.A Mezőgazdasági gépésztechnikus (32 fő) osztályfőnök: Szalókiné Ács Viktória

Abdai Márk Barbacs, Ábrahám Alex Szil, Babos Zoltán Magyarkeresztúr, Berkes Máté Csorna, Boda Máté Szil, Bozi Dominik Beled, Burján Attila Nagypirit, Czakó Mátyás Kóny, Czenki Dávid Nagycenk, Frank Gergő Lébény, Füzi Balázs Szil, Gábor Máté Szárföld, Göndöcs Péter Kapuvár, Káldi Krisztián Bezi, Kenyeres Kornél Farád, Kenyeres Roland Csorna, Kocsis Gergely Csorna, Kocsis István Csorna, Kozma Ákos Csorna, Lakó Bence Rábacsécsény, Lócsi Ádám Szárföld, Makai Ferenc Dunaremete, Mázi Péter Bakonyszentiván, Nagy Zsolt Dunaremete, Princzes Máté Beled, Susla Zoltán Jánossomorja, Szalai Dániel Farád, Szilágyi Péter Egyed, Tormási Patrik Újrónafő, Tukora Szabolcs Szany, Vecsey Bálint Csorna, Virágh Ábel Rábacsécsény.

10.B Mezőgazdasági gépész -disznövénykertész -lovász (30 fő) osztályfőnök: Kapui Ferenc

Ágoston János Sopronhorpács, Balázs Bence Rábaszentandrás, Balogh Levente András Iván, Bokor Róbert Farád, Boros Szilveszter Kapuvár, Czigány Patrik Szil, Cser Máté Csorna, Demeter Bence Barbacs, Füzi Zoltán Fertőújlak, Hadarics Diána Mihályi, Horváth Dániel Babót, Horváth Máté Babót, Huszár Bertalan Péter Szany, Kámán Tamás Kapuvár, Köpcsényi Gergő Mosonszolnok, Makida Zsolt Csorna, Neher Vilmos Kapuvár, Németh Dániel Acsalag, Németh Patrik Soma Tárnokréti, Onódi Ádám Róbert Mezőőrs, Orosz Dávid Róbert Rábatamási, Prémus Dávid Mosonszentmiklós, Sövegjártó Ádám Fertőújlak, Steininger Krisztián Barbacs, Szabó Dávid Pázmándfalu, Szabó Gábor Tápszentmiklós, Szücs Nóra Bősárkány, Tóth Szilárd Fertőszentmiklós, Tuba Attila Kapuvár, Varga Dávid Mosonmagyaróvár

10.D Nyelvi előkészítő / Gazdasági informatikus - marketing-reklámügyintéző (33 fő)
osztályfőnök: Varga László

Bakó Éva Kapuvár, Blaskovity Adrián Bősárkány, Bognár Richárd Csorna, Borsodi Fanni Jobaháza, Giczi Csaba Barbacs, Gombás Ádám Beled, Gősi Gábor Tárnokréti, Gulyás Ádám Csorna, Gulyás Gergő Csorna, Horváth Klaudia Csorna, Horváth Regina Csorna, Horváth Viktória Csorna, Jakab Máté Edve, Kálmán Szabolcs Vadosfa, Lukácsi Patrik Kapuvár, Máyer Máté Enese, Megyeri Zoltán Kapuvár, Molnár Alexandra Beled, Molnár Zoltán Balázs Vásárosfalu, Nagy Dávid Csorna, Orbán Tibor Szany, Pandur Adrienn Veszkény, Papatyi Bettina Enese, Pásztor Botond Sándor Rábapordány, Pölöskei Bálint Bogyoszló, Sárközi Tiziano Csaba Csorna, Szemerédi Anna Csorna, Szöllősi Bianka Csorna, Tóth Kristóf Farád, Tóth Nikolett Csorna, Tóth Zsófia Magyarkeresztúr, Török Bence Csorna, Varga Dóra Csorna.

11.A Mezőgazdasági gépésztechnikus (30 fő) osztályfőnök: Kalmár-Szegedi Györgyi

Bábics Regina Farád, Bánházi Martin Enese, Baranyai Bence Bősárkány, Bereczki Imre Dunakiliti, Bereczki Tibor Dunakiliti, Bóna Tamás Csorna, Dán Szabolcs Dunasziget, Dervaderics Gábor Győr, Dombos Dániel Barbacs, Erős Bianka Csorna, Farkas Tamás Nagylózs, Hajdu Dániel Enese, Hajdu Péter Enese, Henye István Kapuvár, Horváth Áron Beled, Horváth Krisztián Csorna, Kiss Gyula Farád, Molnár Marcell Kóny, Németh Márk Bakonyszentlászló, Preiner Csaba Jobaháza, Rigó Tamás Dunakiliti, Soós László Csáfordjánosfa, Stencinger Dávid Dunasziget, Szabó Szilárd Szil, Szakács Máté Bősárkány, Szalai József Márk Győrság, Szórádi Szilárd Barbacs, Szűr Dominik Mosonszolnok, Tóth Péter Csorna, Tóth Katalin Viktória Csorna, Turi Zsolt Csorna.

11.B Mezőgazdasági gépész - dísznövénykertész - lovász (29 fő) osztályfőnök: Ringl István

Balázs Tamás Vásárosfalu, Biliczki Antal Rétalap, Csehi Róbert Bőny, Faragó Cristopher Bőny, Fehér Dániel, Finta Richárd Beled, Hatos Imola Anna Répcelak, Horváth Gergő Abda, Jáni József Szil, Jankó Róbert, Kiss Dávid Beled, Kovács Gábor Bezi, Kovács Krisztián Fertőszentmiklós, Kránitz Róbert Farád, Lakatos Tamás Csorna, Máté Kristóf Rábapatona, Mikó Regina Sopronkövesd, Nagy Máté Rábacsécsény, Novák Máté Hegyeshalom, Papp Péter Pásztori, Peszlen Alex Csapod, Rozsits István Csorna, Simon Bálint, Szabó Ádám Richárd Bőny, Takács Dávid Dunakiliti, Takács Richárd Győrsövényház, Vajda Máté Enese, Varga Márk László Kóny, Varga Balázs Csorna

11.F Felnőttek középiskolája (29 fő) osztályfőnök: Péntek Gizella Mária

Bognár Dávid Rábatamási, Bojnár László Kóny, Borsodi Bence Jobaháza, Budai Zoltán Bogyoszló, Deák Dorina Kapuvár, Erdős Gábor Rábatamási, Gaál Kitti Kóny, Gulyás Alexandra Csorna, Holácsik László Barbacs, Horváth Attila Szárföld, Horváth Erika Csorna, Horváth Zoltán Koroncó, Ivánkovics Mónika Farád, Kiss Laura Farád, Macsuga Patrik Bágyogszovát, Óvári Erika Jobaháza, Paál Renáta Zsebeháza, Pánácz Ágota Vág, Pető Vivien Rábakecöl, Sándor Ádám Csorna, Sasinszki Adrienn Farád, Szabó Dóra Szany, Szekér Klaudia Csorna, Szurkos Tihamér Szil, Takács Gergely Rábaszentandrás, Váczi Katalin Mórichida, Visnyai Adrienn Szilsárkány, Zsani Adrienn Szany, Zsani Nikolett Szany

12.A Mezőgazdasági gépésztechnikus (30 fő) osztályfőnök: Pavlóczki Béla

Barta Dávid Rábapatona, Belányi-Sztraka József Csorna, Bodrogi Patrik Csorna, Dóczy Szilveszter Dör, Eőri István Bősárkány, Élő Mihály Gábor Csorna, Gönye Dávid Mihályi, Horváth Barbara Kapuvár, Horváth Zsolt Rábatamási, Kausics Ádám Bágyogszovát, Koncz Zsuzsanna Rábacsécsény, Kopacsek Péter Kunsziget, Kovács Dániel Jobaháza, Kremzner Tamás Vásárosfalu, Molnár Zoltán Beled, Nagy László, Németh István Bősárkány, Németh József Kapuvár, Németh Kristóf Sopronnémeti, Olaszy Péter Fertőd, Rubics Krisztián Nagyszentjános, Szigeti Róbert, Szórádi Máté Szil, Takách Roland Újrónafő, Temesfői Tamás Csorna, Varga Gábor Csorna, Varga Krisztián Csorna, Varga Patrik Csorna, Vincze Márton Szany, Zámbó Krisztián Csorna

12.B Mezőgazdasági gépész - dísznövénykertész - lovász, (32 fő)
osztályfőnök: Festő László

Albert Péter Barbacs, Balogh Míra Csorna, Baracskai István Táp, Brányi Balázs Acsalag, Demeter Gergő József Barbacs, Faludi Roland Fehértó, Hardi Tamás Mosonszolnok, Horváth Petra Gyóró, Huszár Bence Egyed, Kanizsa Gyula Rábacsanak, Kaszás Bálint Csapod, Kelemen Kitti Mosonmagyaróvár, Kovács Ádám Csorna, Major Attila Újrónafő, Medgyesi Alex Mosonmagyaróvár, Molnár Barnabás Kapuvár, Mozsolicz Marianna Flóra Himod, Nagy Norbert Csikvánd, Nemes Sándor Magyarkeresztúr, Németh Máté Lehel Tárnokréti, Nyikos Attila Sopronhorpács, Papp Attila Pásztori, Pető Zoltán Nyárliget, Pölöskei Ádám Acsalag, Simon Bálint Kapuvár, Sopf Róbert Dávid Koroncó, Szalai Szilárd Enese, Szarka Zoltán Táp, Szigeti Gábor Géza Lébény, Szűr Anna Katalin Barbacs, Takács Renáta Éva Mosonmagyaróvár, Varga Aladár Pér, Vargyas Máté István Rábacsanak, Vincze Ádám Mórichida

12.C Gazdasági informatikus - marketing-reklámügyintéző (21 fő)
osztályfőnök: Varga Eszter (2009.09.01. - 2011.01.14), Áder Ferencné (2011.01.14-től)

Babits Ágnes Árpás, Balogh Nikolett Csorna, Élő Edina Krisztina Csorna, Fördős Frigyes Pál Jánossomorja, Gecsei Péter Sopronnémeti, Gergócs Diána Csorna, Horváth Balázs Páli, Horváth Evelin Csorna, Horváth Martina Katalin Csorna, Kollár Attila Bősárkány, Lodesz Rebeka Bősárkány, Maurer Ádám Csorna, Németh Szilvia Enese, Pócza Richárd Jobaháza, Rakonczai Áron Kapuvár, Sipőcz Laura Csorna, Szaradics Mercédes Enese, Tóth Alex Jobaháza, Török Veronika Csorna, Turi Dávid Csorna, Varga Vencel Farád

13.A Mezőgazdasági gépésztechnikus (15 fő) osztályfőnök: Nagy Gábor

Baranyai Attila Bágyogszovát, Czenki József Nagycenk, Csiza Bence Sümegprága, Dan Márk Rábakecöl, Fücsek Krisztián Bogyoszló, Hajdó Zsolt Nagybajcs, Horváth Milán Csorna, Horváth Richárd Öttevény, Majlinger Tamás Bősárkány, Miksó Bence Hédervár, Molnár Ákos Bakonybánk, Nagy András Szil, Németh Bálint Kapuvár, Papp István Olivér Abda, Vados Zoltán Egyed.

13.C Gazdasági informatikus - marketing-reklámügyintéző (31 fő)
osztályfőnök: Horváth Tivadar

Czigány Máté Bogyoszló, Edvy Johanna Beled, Egyed György Csorna, Fettik Tamara Csorna, Füzi Barnabás Szil, Gombás Klaudia Beled, Hevesi Diána Markotabödöge, Horváth Alexandra Csorna, Horváth Kitti Csorna, Kálmán Csaba Rábacsanak, Katona Ádám Csorna, Kocsis Dániel Csorna, Komlósi Máté Csorna, Kovács Richárd Csorna, Kustor Kornél Szilsárkány, Mesterházi Martina Beled, Módos Zoltán Csorna, Nagy Andrea Csorna, Nagy Laura Szilsárkány, Németh Márk Szany, Németh Zsolt Rábacsanak, Pásztor Attila Rábapordány, Pongrácz Veronika Bágyogszovát, Rónai Gergő Szil, Schneider Zsuzsanna Jánossomorja, Szédelyi Dániel Rábapordány, Szóka Barbara Acsalag, Tóth Ferenc Fehértó, Varga Martin Bogyoszló, Varga Tibor Rábatamási, Zsigmond Bence Csorna

14.A Mezőgazdasági gépésztechnikus (13 fő) osztályfőnök: Nagy Gábor

Baranyai Balázs Csorna, Bella Dávid Bősárkány, Horváth Gergely Farád, Horváth László Veszkény, Horváth Péter Kapuvár, Nagy Dániel Csorna, Nagy Ferenc Magyarkeresztúr, Sterkovits Csaba Kimle, Süle Zoltán Nyárád, Szabó Dániel Rábapordány, Szakács Tamás Nagyacsád, Szeiman László Csorna, Tuller Dávid Bősárkány

13.K Dísznövénykertész

Dancz Nikolett Beled, Gönye Anita Mihályi, Mészáros Bettina Rábapordány