Kapcsolat ...

Elérhetőségek, telefon, fax,
e-mail ...

Részletek »» 
Csukás a Facebookon
Csukás webkamera
Csukás Alapítvány

Az Alapítványt 1999-ben alapította Dr. Szabó-Kozár János, aki 1953 és 1983 között tanított iskolánkban. Az Alapítvány egyik célja a tehetséges, kiváló eredményt elért tanulók támogatása, jutalmazása.
Adószáma:
18537822-1-08

Részletek »»
 
Csukás évkönyv 2008
Részletek »»
 

Osztályaink 2011 / 2012

9.A Mezőgazdasági gépésztechnikus (34 fő) osztályfőnök: Szalókiné Ács Viktória

Abdai Márk Barbacs, Ábrahám Alex Szil, Babos Zoltán Magyarkeresztúr, Berkes Máté Csorna, Boda Máté Szil, Bozi Dominik Beled, Burján Attila Nagypirit, Czakó Mátyás Kóny, Czenki Dávid Nagycenk, Frank Gergő Lébény, Füzi Balázs Szil, Gábor Máté Szárföld, Göndöcs Péter Kapuvár, Káldi Krisztián Bezi, Kenyeres Kornél Farád, Kenyeres Roland Csorna, Kocsis Gergely Csorna, Kocsis István Csorna, Kozma Ákos Csorna, Lakó Bence Rábacsécsény, Láng Levente Attila Jánossomorja, Lócsi Ádám Szárföld, Mácsai Richárd Tarjánpuszta, Makai Ferenc Dunaremete, Mázi Péter Bakonyszentiván, Nagy Zsolt Dunaremete, Princzes Máté Beled, Susla Zoltán Jánossomorja, Szalai Dániel Farád, Szilágyi Péter Egyed, Tormási Patrik Mosonmagyaróvár, Tóth Péter Csorna, Tukora Szabolcs Szany, Vecsey Bálint Csorna

9.B Mezőgazdasági gépész - disznövénykertész - lovász (30 fő) osztályfőnök: Kapui Ferenc

Ágoston János Sopronhorpács, Balázs Bence Rábaszentandrás, Balka Lénárd Mihályi, Balogh Levente András Iván, Bokor Róbert Farád, Bombera László Csorna, Boros Szilveszter Kapuvár, Czigány Patrik Szil, Cser Máté Csorna, Füzi Zoltán Fertőújlak, Horváth Dániel Babót, Horváth Máté Babót, Huszár Bertalan Péter Szany, Kámán Tamás Kapuvár, Köpcsényi Gergő Mosonszolnok, Lakó Bence Rábacsécsény, Makida Zsolt Csorna, Németh Dániel Acsalag, Németh Mónika Dunakiliti, Németh Patrik Soma Tárnokréti, Onódi Ádám Róbert Mezőőrs, Orosz Dávid Róbert Rábatamási, Prémus Dávid Mosonszentmiklós, Sövegjártó Ádám Fertőújlak, Steininger Krisztián Barbacs, Szabó Dávid Pázmándfalu, Szabó Gábor Tápszentmiklós, Szücs Nóra Bősárkány, Tóth Szilárd Fertőszentmiklós, Varga Dávid Kisbabot, Varga Dávid Mosonmagyaróvár

9.D Nyelvi előkészítő / Gazdasági informatikus - marketing-reklámügyintéző (32 fő)
osztályfőnök: Varga László

Bakó Éva Kapuvár, Bognár Richárd Csorna, Borsodi Fanni Jobaháza, Giczi Csaba Barbacs, Gombás Ádám Beled, Gősi Gábor Tárnokréti, Gulyás Ádám Csorna, Gulyás Gergő Csorna, Horváth Bálint Rábaszentandrás, Horváth Klaudia Csorna, Horváth Regina Csorna, Horváth Viktória Csorna, Jakab Máté Edve, Kálmán Szabolcs Vadosfa, Lukácsi Patrik Kapuvár, Major Alexandra Farád, Máyer Máté Enese, Megyeri Zoltán Kapuvár, Molnár Alexandra Beled, Nagy Dávid Csorna, Orbán Tibor Szany, Pandur Adrienn Veszkény, Papatyi Bettina Enese, Pásztor Botond Sándor Rábapordány, Pölöskei Bálint Bogyoszló, Sárközi Tiziano Csaba Csorna, Szemerédi Anna Csorna, Takács Evelin Ásványráró, Tóth Kristóf Farád, Tóth Nikolett Csorna, Tóth Zsófia Magyarkeresztúr, Török Bence Csorna

10.A Mezőgazdasági gépésztechnikus (29 fő) osztályfőnök: Kalmár-Szegedi Györgyi

Bábics Regina Farád, Bánházi Martin Enese, Baranyai Bence Bősárkány, Bereczki Imre Dunakiliti, Bereczki Tibor Dunakiliti, Bóna Tamás Csorna, Czenki Dávid Nagycenk, Dán Szabolcs Dunasziget, Demeter Bence Barbacs, Dervaderics Gábor Győr, Dombos Dániel Barbacs, Erős Bianka Csorna, Farkas Tamás Nagylózs, Farkas Zoltán Ferenc Győrság, Hajdu Dániel Enese, Hajdu Péter Enese, Henye István Kapuvár, Horváth Áron Beled, Horváth Krisztián Csorna, Kiss Gyula Farád, Molnár Marcell Kóny, Németh Márk Bakonyszentlászló, Preiner Csaba Jobaháza, Prémus Dávid Mosonszentmiklós, Rigó Tamás Dunakiliti, Soós László Csáfordjánosfa, Stencinger Dávid Dunasziget, Szabó Dávid Péter Pázmándfalu, Szabó Szilárd Szil, Szalai József Márk Győrság, Szórádi Szilárd Barbacs, Szűr Dominik Mosonszolnok, Tóth Péter Csorna, Turi Zsolt Csorna

10.B Mezőgazdasági gépész - dísznövénykertész - lovász (23 fő) osztályfőnök: Ringl István

Biliczki Antal Rétalap, Csehi Róbert Bőny, Faragó Cristopher Bőny, Hatos Imola Anna Répcelak, Horváth Gergő Abda, Jáni József Szil, Kiss Dávid Beled, Kovács Gábor Bezi, Kovács Krisztián Fertőszentmiklós, Kránitz Róbert Farád, Lakatos Tamás Csorna, Máté Kristóf Rábapatona, Mikó Regina Sopronkövesd, Nagy Máté Rábacsécsény, Novák Máté Hegyeshalom, Peszlen Alex Csapod, Rozsits István Csorna, Szabó Ádám Richárd Bőny, Takács Dávid Dunakiliti, Takács Richárd Győrsövényház, Vajda Máté Enese, Varga Márk László Kóny, Varga Balázs Csorna

11.A Mezőgazdasági gépésztechnikus (36 fő) osztályfőnök: Pavlóczki Béla

Balázs Tamás Vásárosfalu, Barta Dávid Rábapatona, Belányi-Sztraka József Csorna, Bodrogi Patrik Csorna, Dóczy Szilveszter Dör, Eőri István Bősárkány, Élő Mihály Gábor Csorna, Finta Richárd Beled, Gönye Dávid Mihályi, Horváth Barbara Kapuvár, Horváth Zsolt Rábatamási, Kausics Ádám Bágyogszovát, Koncz Zsuzsanna Rábacsécsény, Kopacsek Péter Kunsziget, Kovács Dániel Jobaháza, Kremzner Tamás Vásárosfalu, Molnár Zoltán Beled, Nagy László, Németh István Bősárkány, Németh József Kapuvár, Németh Kristóf Sopronnémeti, Olaszy Péter Fertőd, Papp Péter Pásztori, Rubics Krisztián Nagyszentjános, Szakács Máté Bősárkány, Szigeti Róbert, Szórádi Máté Szil, Szurkos Tihamér Szil, Takách Roland Újrónafő, Temesfői Tamás Csorna, Tóth Katalin Viktória Csorna, Varga Gábor Csorna, Varga Krisztián Csorna, Varga Patrik Csorna, Vincze Márton Szany, Zámbó Krisztián Csorna

11.B Mezőgazdasági gépész - dísznövénykertész - lovász (39 fő)
osztályfőnök: Festő László

Albert Péter Barbacs, Balogh Míra Csorna, Baracskai István Táp, Bognár Róbert Rábapordány, Brányi Balázs Acsalag, Csizmadia Judit Levél, Deák Dorina Kapuvár, Demeter Gergő József Barbacs, Faludi Roland Fehértó, Farkas Benjamin Csorna, Hardi Tamás Mosonszolnok, Horváth Petra Gyóró, Huszár Bence Egyed, Kanizsa Gyula Rábacsanak, Kaszás Bálint Csapod, Kelemen Kitti Mosonmagyaróvár, Kenyeres Viktor Barbacs, Kovács Ádám Csorna, Major Attila Újrónafő, Medgyesi Alex Mosonmagyaróvár, Molnár Barnabás Kapuvár, Mozsolicz Marianna Flóra Himod, Nagy Norbert Csikvánd, Nemes Sándor Magyarkeresztúr, Németh Máté Lehel Tárnokréti, Nyikos Attila Sopronhorpács, Papp Attila Pásztori, Pető Zoltán Nyárliget, Pölöskei Ádám Acsalag, Simon Bálint Kapuvár, Sopf Róbert Dávid Koroncó, Szalai Szilárd Enese, Szarka Zoltán Táp, Szigeti Gábor Géza Lébény, Szűr Anna Katalin Barbacs, Takács Renáta Éva Mosonmagyaróvár, Varga Aladár Pér, Vargyas Máté István Rábacsanak, Vincze Ádám Mórichida

11.C Gazdasági informatikus - marketing-reklámügyintéző (21 fő)
osztályfőnök: Varga Eszter (2009.09.01. - 2011.01.14), Áder Ferencné (2011.01.14-től)

Babits Ágnes Árpás, Balogh Nikolett Csorna, Blaskovity Adrián Bősárkány, Élő Edina Krisztina Csorna, Fördős Frigyes Pál Jánossomorja, Gecsei Péter Sopronnémeti, Gergócs Diána Csorna, Horváth Balázs Páli, Horváth Evelin Csorna, Horváth Martina Katalin Csorna, Kollár Attila Bősárkány, Lodesz Rebeka Bősárkány, Németh Szilvia Enese, Rakonczai Áron Kapuvár, Sipőcz Laura Csorna, Szaradics Mercédes Enese, Tóth Alex Jobaháza, Török Veronika Csorna, Turi Dávid Csorna, Varga Dóra Csorna, Varga Vencel Farád

12.A Mezőgazdasági gépésztechnikus (27 fő) osztályfőnök: Molnár Marcell

Baranyai Attila Bágyogszovát, Bors Ferenc Szilsárkány, Bősze Attila Bezi, Csóka Dominik Beled, Dan Márk Rábakecöl, Fehér Ádám Bősárkány, Fücsek Krisztián Bogyoszló, Gönye Martina Mihályi, Horváth Balázs Csorna, Horváth Milán Csorna, Horváth Richárd Öttevény, Jakab Márton Kristóf Lázi, Majlinger Ákos Bősárkány, Molnár Ákos Bakonybánk, Molnár Tamás Veszkény, Nagy András Szil, Németh Bálint Kapuvár, Németh Richárd Rábacsanak, Neuberger Imre Bence Pásztori, Papp István Olivér Abda, Potyondi Máté Farád, Sárvári Patrik Csorna, Stóber Kitti Sobor, Talabér Tivadar Dör, Tóth Erik Kapuvár, Vados Zoltán Egyed Vass Attila Szil

12.B Mezőgazdasági gépész - dísznövénykertész - lovász (27 fő)
osztályfőnök: Molnár Csaba

Czigány Krisztián Szil, Czubor Ádám Újrónafő, Dancz Nikolett Beled, Dominek László Répcelak, Erdélyi Gábor Sándor Győr, Fésüs István Rábapordány, Gönye Anita Mihályi, Horváth Gergő Rábapordány, Horváth Zoltán Koroncó, Kadlecsik Dávid Szilárd Kemenesszentpéter, Karácson Mónika Csorna, Kolonits Tamás Farád, Lágler Gergő Csorna, Ládi Fruzsina Abda, Mészáros Bettina Rábapordány, Mészáros Szilveszter Egyed, Molnár Dávid Beled, Novák Réka Nagyacsád, Orsós Tibor Beled, Papp Adrián Bősárkány, Simon Szabolcs Csánig, Szabó Tamás Egyed, Takács Dávid Tárnokréti, Tuba Olivér Dör, Varga Tamás Rábapordány, Zongor Krisztián Vásárosfalu, Zsigmond László Rajka

12.C Gazdasági informatikus - marketing-reklámügyintéző (33 fő)
osztályfőnök: Horváth Tivadar

Czigány Máté Bogyoszló, Edvy Johanna Beled, Egyed György Csorna, Fettik Tamara Csorna, Füzi Barnabás Szil, Gombás Klaudia Beled, Hevesi Diána Markotabödöge, Horváth Alexandra Csorna, Horváth Kitti Csorna, Kálmán Csaba Rábacsanak, Katona Ádám Csorna, Kocsis Dániel Csorna, Komlósi Máté Csorna, Kovács Richárd Csorna, Kustor Kornél Szilsárkány, Maurer Ádám CsornaMesterházi Martina Beled, Módos Zoltán Csorna, Nagy Andrea Csorna, Nagy Laura Szilsárkány, Németh Márk Szany, Németh Zsolt Rábacsanak, Pásztor Attila Rábapordány, Pócza Richárd Jobaháza, Pongrácz Veronika Bágyogszovát, Rónai Gergő Szil, Schneider Zsuzsanna Jánossomorja, Szédelyi Dániel Rábapordány, Szóka Barbara Acsalag, Tóth Ferenc Fehértó, Varga Martin Bogyoszló, Varga Tibor Rábatamási, Zsigmond Bence Csorna

13.A Mezőgazdasági gépésztechnikus (15 fő) osztályfőnök: Nagy Gábor

Baranyai Balázs Csorna, Bella Dávid Bősárkány, Horváth Gergely Farád, Horváth László Veszkény, Horváth Péter Kapuvár, Mátay Mátyás Rábacsanak, Nagy Dániel Csorna, Nagy Ferenc Magyarkeresztúr, Nagy László Bősárkány, Sterkovits Csaba Kimle, Süle Zoltán Nyárád, Szabó Dániel Rábapordány, Szakács Tamás Nagyacsád, Szeiman László Nagyacsád, Tuller Dávid Bősárkány

13.C Gazdasági informatikus - marketing-reklámügyintéző (31 fő)
osztályfőnök: Péntek Gizella Mária

Anczenberger Dávid Kóny, Bagdal Tamás Szil, Balassa Brigitta Beled, Bandics Kitti Csorna, Bokor Csongor Csorna, Boros Patrik Páli, Bukovics Eszter Csorna, Csóka Gergely Beled, Csöngei Flóra Mórichida, Fábián Dávid Páli, Farkas Attila Csorna, Hiri Tamás Szil, Horváth Tímea Dör, Kertész Tímea Kapuvár, Kovács Dénes Bágyogszovát, Kovács Vivien Csorna, Lenzsér Martina Fehértó, Majlinger Tamás Bősárkány, Németh Ákos Csorna, Pap Bianka Mórichida, Pintér Barbara Csorna, Szabó Balázs Potyond, Szabó Kitti Barbacs, Szabó Petra Egyed, Szalai Viktória Csorna, Szár Rita, Csorna, Talabér Attila Dör, Tarcsai Zoltán Szil, Varga Kristóf Farád, Varga Máté Farád, Vitéz Dávid Bágyogszovát

14.A Mezőgazdasági gépésztechnikus (21 fő) osztályfőnök: Vadas Zoltán

Csehi Ferenc Rábacsanak, Csizmazia Máté Rábaszentmiklós, Csonka Ákos Sopronnémeti, Dobi Gábor Győr, Földes Péter Bezenye, Horváth Gergő Babót, Horváth Mátyás Maglóca, Huszár Dávid Egyed, Lengyel Gábor Szil, Márkus Sándor Magyarkeresztúr, , Németh Péter Csorna, Simon Róbert Bágyoszovát, Székely Ádám Csorna, Takács Adrián Balatonszabadi, Takács Erik Rábatamási, Takács Gábor Kapuvár, Telekesi Gábor Bágyogszovát, Tóth Csaba Babót, Tóth Patrik Egyházasfalu, Tóth Sándor Csorna, Vörös Balázs Hövej

13.K Dísznövénykertész

Borsodi Bence Jobaháza, Brulich Judit Kóny, Chapó Barbara Csorna, Gulyás Alexandra Csorna, Hordós Barna Egyed, Pető Vivien Rábakecöl, Vass Krisztina Mihályi